Laipni lūgti Septiņjūdžu meža bibliotēkā!

Septiņjūdžu meža bibliotēkā notika un visu janvāra mēnesi notiks draudzīgas tikšanās ar Vinnija Pūka un viņa draugu varoņiem, jo viņu radītājam, rakstniekam Alanam Aleksandram Milnam 18. janvārī palika 135 gadi.

Mūsu Septiņjūdžu meža bibliotēkā uz neparastu bibliotekāro stundu kādā janvāra otrdienā bija ieradušies 2. klases skolēni. Skolēniem patika viss, ko bibliotēkas darbinieki bija izdomājuši un sarūpējuši.

Bērni tika iepazīstināti ar bibliotēku, mazliet savādāku, nekā ikdienā. Bibliotēkā bija izveidota īsta “Pucmāja”, “Pūka Priedītes”, “Villijs W un I-ā Drūmais Kakts”, un arī “Šaurā bezizeja”.

Tika izspēlēti fragmenti no A.Milna grāmatas “Vinnijs Pūks un viņa draugi”.

Visvairāk prieku sagādāja omulīgais medus podiņu īpašnieks Vinnijs Pūks, atjautīgais Sivēns, gudrā Pūce un ēzelītis I-ā, kuru lomās ļoti labi iejutās bibliotēkas darbinieces.

IMG-20170117-WA0026 (2) IMG-20170117-WA0023 (2) IMG-20170117-WA0004 IMG-20170117-WA0017 (2)

Skolēniem prieku radīja arī bērnu literatūras nodaļa, kurai bija cēls nosaukums “M.R.Sanders” – Vinnija Pūka mājas. Skolēniem tika piedāvāti medus podiņi ar dažādiem atjautības uzdevumiem un medus končām. Tika izdalītas balvas ar Vinnija Pūka un viņa draugu attēliem. Mazie lasītāji bija pirmo reizi bibliotēkā un caur šiem tēliem to ļoti iemīļoja.

Pēc tam visi kopā ar Vinniju Pūku devās ekspotīcijā, lai izpētītu tuvāko apkārtni, satiktu kādu draugu Sniegavīru un sameklētu Pūksprunguļus.

Laipni gaidām Septiņjūdžu meža bibliotēkā – RCB filiālbibliotēkā “Rēzna”, satikt Vinniju Pūku un viņa draugus. Šie lieliskie svētki vienkārši nevar tik ātri beigties, vaine?