Alans Milns un viņa lieliskais lācis Vinnijs Pūks un draugi

Reiz senos, senos laikos, varbūt pat tik ļoti senos, kā pagājusī ceturtdiena, Vinnijs Pūks gaidīja ciemos bērnudārza bērnus, lai viņus iepazīstinātu ar angļu rakstnieku Alanu Aleksandru Milnu un viņa biogrāfiju. Tika piedāvāta informatīva prezentācija par rakstnieka biogrāfiju, viņa brīnišķīgo, visā pasaulē pazīstamo grāmatu “Vinnijs Pūks un viņa draugi”. Bērniem bija liela interese par medus podiņiem, kuros bija dažādi lācīša Pūka piedāvātie uzdevumi, mīklas un dzejolīši. Daži bērni vaicāja, kāpēc tukši podiņu un kur palicis medus? Medus bija Vinnija Pūka vēderā, bet podiņos saldi smaržoja končas bērniem. Vinnijs Pūks ļoti centās izveidot dāvaniņas un bērniem tika piešķirtas dažādas balvas (medaļas, grāmatzīmītes ar V. Pūka attēlu). Kristofers Robins palīdzēja Vinnijam Pūkam izveidot uzrakstus un darba lapas ar ēzelīša attēlu un astītēm, ko pielīmēt). Tos V. Pūks uzdāvināja bērniem radošai nodarbībai bērnudārzā. Bērnos izbrīnu radīja izstādē izliktais māla podiņš ar nožēlojami saplēstu lupatiņu fonā un sprunguļi.

Lai to uzzinātu, vajag izlasīt grāmatiņu.

Vēl lielāku sajūsmu bērnos izraisīja fragmenti no Sojuzmuļtfilm multenītes “Vinnijs Pūks un viņa draugi”.

Mūsu bibliotēkā bija jauka noskaņa un bērniem ļoti patika viss, gan filmiņa, gan lelles (Vinnijs pūks, Sivēns un ēzelītis I-ā), gan grāmatu izstāde. Visi bērni apsolīja atnākt uz bibliotēku kopā ar vecākiem, lai viņiem parādītu Septiņjūdzu meža bibliotēku. Ar prieku gaidām ciemos! Tas arī notiek!