Izkrāso savu suni!

24. janvārī Saulaino dienu bibliotēkā ciemojās māksliniece Līga Zīle.

Viņa iekārtoja savu zīmējumu izstādi “Izkrāso savu suni” un aicināja bērnus iesaistīties radošos darbos. Līga piedāvāja bērniem krāsot savus zīmējumus, gatavot telpiskus suņu portretus no plastilīna vai gatavot grāmatzīmi – origami locījumu- sunīti! Bibliotēkas apmeklētāji čakli ķērās pie darba un draudzīgās sarunās iegrimuši radīja savus krāsainos suņus, cits savu īsto draugu, kurš gaida mājās, cits iztēlē un sapņos radītu mīluli. Laiks paskrēja nemanot un bērniem atgriežoties palātās, katram līdzi bija sunītis, kurš noteikti palīdzēs ātrāk izveseļoties !

Visu janvāra mēnesi aicinām Jūs aplūkot Līgas Zīles zīmējumu izstādi “Izkrāso savu suni” !

Sirsnīgs paldies Līgai par viesošanos Saulaino dienu bibliotēkā!ligazile3ligazile5ligazile8ligazileSkenēts dokuments1ligazile2