Mūzikas pasaulē

26. janvārī pie mums ciemojās Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un viņu skolotāja Marika Šaripo, dāvinot mums koncertu.

Koncertā drosmīgi uzstājās jaunie pianisti Rūdolfs, Ronalds Ralfs, Niklāvs un Alfrēds . Katrs mākslinieks atskaņoja, ko iemācījies un mūzikas skaņas piepildīja bibliotēku! Skolotāja Marika pieteica Viktoriju ar vijoli un abas, duetā spēlējot, uzbūra muzikālu pasaku! Kad mazie mākslinieki rādījuši ko prot, skolotāja Marika piedāvāja uzspēlēt spēli ” Uzmini melodiju!”. Viņa nospēlēja uz klavierēm pāris notis un vaicāja vai kāds atpazīst melodiju. No publikas droši atskan atbilde “Kur tu teci gailīti?” un ar aplausiem mēs sveicām pareizās atbildes zinātāju. Vēlāk minējām Baha, E. Dārziņa un citus skaņdarbus. Nākošais uzdevums bija nosaukt četras notis un Marika no tām radīja mūziku uz vietas improvizējot.

Koncerts sniedza pozitīvu emocionālu baudījumu, atgādinot, ka visi lielie mākslinieki reiz bijuši mazi un ka visiem, kuriem ir vēlme muzicēt, dzīve dāvā iespēju, to apgūt. Muzicējot radīt un dāvināt prieku citiem!

Sirsnīgs paldies skolotājai Marikai un viņas audzēkņiem!carnikavu1carnikavu

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *