Pavasarīga rosīšanās Saulaino dienu bibliotēkā

4.aprīlī pie mums viesojās māksliniece Līga Zīle. Viņa mūs iepriecināja ar idejām, kā pavasari ienest istabā. Dabā pavasaris jūtams ik uz soļa, zied lazdas un pūpoli, plaukst pirmās pavasara puķītes, putni dzied daudzbalsīgāk un saulīte mūs lutina biežāk.

Tuvojoties Lieldienām, Līga piedāvāja bērniem 3 interesantas radošās darbnīcas:

1. darbnīcā bērni no vecām kalendāra un grāmatu lapām grieza putnus un zaķus, verot pavasarīgas virtenes ar ko pušķot istabu. Zaķu ļipas tika darinātas no dzijas un vates.

2.darbnīcā bija iespēja izgatavot grāmatzīmi- saules zaķi ! Kad lasot grāmatu, to ieliek starp lappusēm, ausis vien rēgojas ārā.

3.darbnīca vilināt vilināja uz dārza darbiem. Līga bija sarūpējusi zemi, zāliena sēklas un sīpoliņus no savas lauku saimniecības. Katram bija iespēja radīt savu dobīti plastmasas kastītē un veseļojoties gaidīt parādāmies pirmos lociņus un asnus. Tie būs pašu audzēti vitamīni! Bērnu čaklajās rokās sīpoliņi “atdzīvojās” priecīgi bolot lielās acis. Lai tik aug un priecē jaunos dārzniekus!

Bibliotēkā valdīja liela rosība un vēlme pamēģināt visu, ko piedāvā. Pasākums noteikti palīdzēja aizmirst domas par slimību un noķert pavasarīgu noskaņu!

Sirsnīgs paldies Līgai par pavasarīgo rosīšanos Saulaino dienu bibliotēkā!

ligazile5ligazile6ligazile2ligazile8ligazile1ligazile4ligazile7