Saules gaismas varavīksne

Šobrīd Saulaino dienu bibliotēkā ir īpaši saulaini, šo sajūtu rada mākslinieces Daces Visnolas gleznu izstāde “Saules gaismas varavīksne”, kura pie mums apskatāma visu septembra mēnesi.

Dace Visnola ir mākslas terapeite, mākslas skolotāja un māksliniece, kura palīdz bērniem un pieaugušajiem, radoši darbojoties, izzināt sevi, apzināt savas stiprās puses un resursus, mazināt saspringumu un trauksmainību, būt saskaņā ar sevi.

4.septembrī viņa pie mums ciemojās bibliotēkā, lai kopā ar Bērnu slimnīcas pacientiem radītu mandalas. Katram radošās darbnīcas dalībniekam bija iespēja “ienirt” krāsainu papīru valstībā un radīt savu tā brīža sajūtu mandalu. Plēšot papīra aplīšus, sloksnītes un citas figūras, kārtojot tās virzienā no centra uz malām, uzplauka krāšņas mandalas. Radīšanas process mākslas terapijā ir vissvarīgākais, kad tauste, redze, izdoma un ļaušanās procesam saplūst vienā veselumā un rada prieku par darbošanos. Visas košās, raibās mandalas vēlāk tiek izliktas izstādē pie bibliotēkas sienas, un tagad katrs var vērot, kā tās kopā spēlējas! Katra mandala ir kā liela skaista pasaule, kurā saskatīt tik daudz smalku nianšu krāsās, formās, faktūrās un reizē arī kā zieds puķu pļavā.

Esi laipni aicināts apskatīt Daces Visnolas gleznu izstādi un radīt savu mandalu RCB āap “Saulaino dienu biliotēkā” BKUS Vienības gatvē 45, darba dienās 9-16!

Lai saulains un radošs septembris!

Ja vēlies uzzināt par mākslas terapiju un Daci ko vairāk, ieskaties te: http://www.arttherapy.lv/lv/praktizejosie-makslas-terapeiti/dace-visnola

https://visnola.wordpress.com/about/

IMG_9888IMG_9901 dacevisv3 IMG_9940dacevisv2DaceVisnola

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *