Tikai silta sirds…

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ieskanas ar brīnišķīgiem bērnu koncertiem. Saulaino dienu bibliotēkā viesojas Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas 1.-4.klašu audzēkņi, dāvinot Bērnu slimnīcas pacientiem muzikālus stāstus. Koncerta apmeklētājiem ir iespēja iepazīt pikolo flautas, alta saksafona, mežraga, flautas, trompetes, trombona, zvaniņu skanējumu. Jaunie mūziķi uzbur brīnumainus stāstus, spēlējot Bēthovena, Mocarta, Skarlatti, Elvisa Preslija, Ljattes un citu komponistu skaņdarbus. Telpu piepilda mūzika, kas sagādā prieku un tā ir patiesa dāvana no sirds.

Rīgas 69.vidusskola mums dāvina Ziemassvētku noskaņu koncertu dejojot un dziedot. Dejotāji, acīm mirdzot, atrāda lustīgas latviešu tautas dejas, un koncerta apmeklētājiem deju ritmā kājas līdzi cilājas. Zēnu vokālais ansamblis iepriecina ar skanīgām dziesmām, tās bagātinot ar atraktīvām kustībām un aicinot skatītājus pievienoties. Koncerta pērlīte  ir mazā soliste, kura drosmīgi atklāj koncertu ar maģisko “Tumša nakte, zaļa zāle”. Skolēni sagādājuši grāmatas un jaukas galda spēles, ar kurām spēlēties bērniem, kuri veseļojas Bērnu slimnīcā. Dāvanas, glīti iesaiņotas, priecē katra bērna sirsniņu!

Sirsnīgs paldies visiem talantīgajiem bērniem, jauniešiem un viņu skolotājām par radīto svētku sajūtu! Muzikālās dāvanas, raisot pozitīvas emocijas, palīdz ātrāk atveseļoties, lai svētkus sagaidītu mājās!

Tikai silta sirds

Pacels debesīs,

Tikai silta, silta sirds

Aukstu sasildīs.

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *