Lellītes un Lupatiņi – radīti Latvijas simtgadei

Janvāra pirmajā nedēļā pie mums bibliotēkā ciemojās skolotāja Ieva Medne no BJC “Kurzeme”. Viņa ikdienā strādā ar bērniem “Leļļu darbnīcā”, ierādot, kā darināt lelles. Ievas organizētā izstāde “Lelle Latvijai” bibliotēkā apskatāma vēl visu janvāra mēnesi, tajā aplūkojamas mazas un lielas lelles, kuras darinājuši bērni, domājot par Latviju, tās vērtībām.

Nupat sācies jauns gads, Latvijas valsts simtgades gads, kurā vairāk nekā citus gadus piedomāsim, kāda ir mūsu Latvija, ar ko tajā lepojamies un ko tai varam dāvināt apaļajā jubilejā. Ieva piedāvā radoši darboties un radīt savu lellīti, kas katram bērnam mīļa un dārga. Sapulcējušies bibliotēkā  visi kopā apskatām Ineses Zanderes grāmatiņas “Lupatiņu rīts”, “Kā Lupatiņi mainījās”, un skolotāja piedāvā bērniem izgatavot savu Zeķīti, Cimdiņu, Lakatiņu vai Spilventiņu. Materiāli ir tik koši un vilinoši, aicināt, aicina ķerties pie darba! Čaklās rokas darbojas, acis zib un top…. šķelmīgas, priecīgas, mīļas lellītes! Mazākie pasākuma apmeklētāji izmanto iespēju noskatīties animācijas filmiņas par Lupatiņu piedzīvojumiem, tas ir jautri! Kad viena lellīte gatava, sirsniņa kāro pēc vēl vienas, un top viena māmiņai, otra māsiņai un trešā pašam.

Laiks radoši darbojoties paskrien ātri un visi baudījuši daudz pozitīvu emociju! Sirsnīgs paldies skolotājai Ievai un viņas meitiņām Betijai un Šarlotei par ideju, rosīšanos un viesošanos Saulaino dienu bibliotēkā!

Radoši un darboties griboši bērni noteikti ir lieliska dāvana Latvijai dzimšanas dienā!

Lai top Latvijai!

Lupatini Lupatini1