Pilna puķu pasaulīte

Vai katrs var būt mākslinieks?… Hm… Patiešām, jā!  Vajag tikai piemeklēt pareizo krāsu un otu- un tāda ir mums katram. Par to pārliecinājāmies aizvadītajā nedēļā mūsu kolēģes Antras Liepas vadītajā radošajā darbnīcā „Pilna puķu pasaulīte”, kur bērni atklāja, cik viņi ir bagāti ar iztēli, radošumu, enerģiju un izturību.

Mandalu darbnīcas dienā darbojāmies ar pašmeistaroto plastilīnu, darinot ziedu mandalas un tās rotājot ar dabas dotiem greznumiem.

Īstu prieku bērni pauda, ķeroties pie smilšu pildspalvām, jo ne katrs ko tādu bija ņēmis rokās. Tā tapa skaisti smilšu mandalu darbiņi… Mums telpās dienas laikā „uzziedēja ” skaists brīnumkoks, pašu veidots, kurā apmetusies vesela tauriņu saime.

Tagad pat garās augstās kāpnes mazā bērna acīm šķiet kā viens palēciens, jo uz pelēcīgā sienu fona ir saziedējusi pašu bērnu „izaudzētā” ziedu pļava.

Mazie un lielie zinātkārie ņipruļi sajūtu darbnīcā degustēja dažādu ārstniecības augu tējas, izsmaržojot un izgaršojot kaltētu un svaigi vāktu zāļu tēju aromātus. Pēc tam paši, izvēloties savu tējas kokteili, to lika pašgatavotā tējas maisiņā, kur mājās varēja baudīt smaržīgas tējas buķeti.

Zīmēšanas darbnīcā mazie mākslinieki iemēģināja roku uz ūdenspapīra, kā arī zīmējot un veicot dažāda veida uzdevumus. Bet visvairāk darbīgās rociņas ieinteresējās iesaistoties pašgatavotu pirkstiņkrāsu tapšanā. ..Hei, hei, ja arī Tu vēlies uzzināt kādu recepti, aicinām pie mums ciemos!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *