Ziemassvētku radošās darbnīcas

Dzin, dzin, dzin… pirmssvētku laiks jau iezvanīts! Divas Adventes aizsteigušās, vēl divas priekšā. Un tad jau arī vistumšākajā gada laikā gaišākie svētki – Ziemassvētki.

Lai svētku gaidīšanas laiks nestu patiesu prieku, pie mums notika trīs radošās darbnīcas. Sākām ar Adventes kalendāra gatavošanu, kurā piedalījās gan lielāki, gan mazāki. Tā veidošanā tika izmantots ne vien papīrs, bet arī stikls. Tad pat visparastākā burciņa pārtapa par ko īpašu, slēpjot sevī mazus pārsteigumus 24 dienu garumā. Otrajā Ziemassvētku darbnīcā noformējām apsveikuma kartītes, jo katram ir kāds, kuru vēlamies apsveikt. Noteikti arī Tev tāds ir,- tikai nepiemirsti!

Kas gan būtu svētki bez eglītes vai bez egles zara?  Tāpēc darinājām eglītes rotas. Diezgan netradicionālas, jā, tieši tāpēc, lai mūsu Ziemassvētku eglīte rotātos ar tādu ietērpu, kāds nav redzams veikala skatlogā vai kaimiņa mājās… Mums taču pašiem ir daudz radošu ideju, ar ko iepriecināt sevi un pārsteigt citus… lai jums arī gaiši un priecīgi svētki – Ziemassvētki!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *