Olīvija brīnumzemē

Saulaino dienu bibliotēkā aplūkojama Evijas Daļeckas zīmējumu izstāde. Šī ir jau otrā meitenes personālizstāde, un šoreiz Evija piedalās ar savu stāstu “Olīvija brīnumzemē” un tā ilustrācijām. 12 koši zīmējumi, kuri izstāsta Olīvijas piedzīvojumus, izkārtoti gada garumā, ilustrējot 2019.gada kalendāru.  Autore par sevi stāsta: “Mani sauc Evija un man ir 15 gadi. 2015.gada augustā man atklāja nopietnu slimību, un tāpēc vairāk kā trīs gadu periodā biju spiesta pavadīt daudz laika slimnīcā. Tā kā slimnīcā bieži vien valdīja garlaicība, es nolēmu šo laiku izmantot, uzlabojot savas zīmēšanas prasmes. Iepriekš es neesmu mācījusies nevienā mākslas skolā, tāpēc daudz skatījos dažādus video, kā citi mākslinieki zīmē, un tādā veidā mācījos daudzas jaunas zīmēšanas tehnikas.

Izstādei ir izvēlēti zīmējumi, kuri tika zīmēti speciāli 2019.gada kalendāram, balstoties uz manis izdomātu stāstu “Olīvija brīnumzemē”. Savu nākotni vēlos saistīt ar animatora / ilustratora darbu.”

Paldies Evijai par izstādi, tā priecē un iedvesmo! Vēlam jaunajai māksliniecei veselību un prieku, izbaudot radošo procesu!

Izstāde apskatāma līdz 15.februārim darba dienās no plkst.9.00- 16.00

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *