Latvijas valsts dzimšanas dienu godinot

Šodien īpaša diena Rīgas 94 . vidusskolā! Mums, Zemgales filiālbibliotēkas bibliotekāriem, kopīgi sadarbojoties ar skolas skolotājiem un bibliotekāri, Nacionālo Bruņoto spēku (NBS) Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes sabiedrisko attiecību speciālisti Līvu Veitu un Jaunā Rīgas teātra aktieri, mūsu lasītāju Kasparu Znotiņu, izdevās izveidot sirsnīgu un skaistu pasākumu skolā.

Skanīgas dziesmas klausījāmies un kopā dziedājām ar skolas 5. – 8. klašu kori. Izjusti ar uzrunu uzstājās 11. klases skolēni Agnese Verza un Edmunds Mekers. Īpašas pārdomas raisījās, ieklausoties Kaspara Znotiņa lasītajās Ojāra Vācieša dzejas rindās. Varējām no jauna pārliecināties – Ojāra Vācieša radītajā kultūras mantojumā šodien ir vēl jo lielāks spēks! Skolēniem bija iespēja skatīt NBS Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta virsleitnanta Valda Andersona sagatavoto prezentāciju un stāstījumu par savu  apsardzes darbu. Lielu un atbildīgu darbu, lai ikviens no mums justos aizsargāts un drošībā, cik vien tas ir iespējams. Pasākuma noslēgumu izkrāsoja visu kopīgi dziedāta dziesma un skaļi aplausi.

Paldies Latvijai!