Vinnija Pūka ballīte bibliotēkā

20.septembrī RCB Šampētera filiālbibliotēkā ciemojās bērni no 222.pirmskolas izglītības iestādes „Daugaviņa”. Gluži kā grāmatā par Vinniju Pūku teiksmainajā mežā, tā arī mūsu bibliotēkā mazos apmeklētājus gaidīja dažādi pārsteigumi. Kopā ar bibliotēkas Lācīti bērni meklēja medus podu, kuru bija pazaudējis Vinnijs Pūks. Apmeklējot Pūka draugu mājiņas, bērni veica dažādus uzdevumus, minēja mīklas un spēlējās. Bēdīgajam ēzelītim I-ā viņi palīdzēja uzzīmēt pazaudēto asti, taču Sivēna mājā bija iespēja jautri paspēlēties ar baloniem. Pie gudrajām bitītēm bērni atbildēja uz āķīgiem jautājumiem, bet viesojoties Pūces mājā, ar aizsietām acīm atminēja, kādi priekšmeti atrodas vecajā maisā. Ceļojuma beigās bērni ar lielu interesi apskatīja bērnu nodaļas grāmatas un žurnālus, kopīgi nofotografējās un  cienājās ar konfektēm. Pirmā viesošanās bibliotēkā patiešām bija jautra.