Labu labais un kreisi kreisais filiālbibliotēkā "Pārdaugava"

8.augustā filiālbibliotēkā “Pārdaugava” visi interesenti bija aicināti uz spēļu pēcpusdienu. Tā bija veltīta Starptautiskajai kreiļu dienai. Kreiļu diena ir 13.augusts. Vai zinājāt, ka pirmo reizi to atzīmēja piektdienā? Šogad gan tā nebūs piektdiena, bet tas netraucēja dažiem kreiļiem un daudziem labročiem jautri pavadīt laiku spēlējot spēles un pildot uzdevumus, kas saistīti ar labo un kreiso pusi. Skaidrs, ka puses dalībnieki atšķīra lieliski, un atklājās, ka no apmēram 16 dalībniekiem 3 bērni un viena bibliotekāre ir kreiļi!
Zīmējām un rakstījām ar pretējo roku, pārbaudījām reakciju, ķerot mazo bibliotēkas astoņkājīti, mācījāmies darboties komandā, kad pa pāriem ar vienu pildspalvu bija jāuzzīmē vesela ainava un piedevām vēl suns.
Šodien pakustinājām smadzenes, bet 28.augustā plkst. 14.00 visi kustēties gribētāji aicināti uz basketbola turnīru tepat laukumā pie bibliotēkas!