Skolas projektu nedēļā

Bibliotēkā priecīgi sagaidām 2. klases skolēnus.

Iepazīšanās ar bibliotēku ir aizraujoša, jo uzdevumu augstumos, kā parasti,  ir mūsu Bibliotēkas Vilcieniņš!

Skolas projektu nedēļas tēma – “Latvija un latvieši”. Ar vilcieniņu dodamies zināšanu apguves ceļā. Izpētām latviešu tautas pasaku grāmatas un grāmatas par Latviju. Katrs steidza uzņemt krāsainu selfiju pie izstādes lasītavā “Latvju raksti”, jo tā noformēta ar košu un krāsainu Vidzemes novada šatiersegu (Tautas lietišķās mākslas studija “Rota”).

Dodamies ciemos pie mūsu kaimiņiem Rīgas Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolā. Iepazīstam skaistāko latviešu tautas instrumentu – kokli.

Mūsu otrs kaimiņš ir Tautas lietišķās mākslas studija “Rota”. Ar sajūsmu skatām seno latviešu darbarīku – aušanas stelles. Gūstam priekšstatu, kā notiek aušanas darbi, cik skaisti ir latviešu tautas raksti. Studijā mūs laipni uzņēma un visu pastāstīja vadītāja Aija Krūmiņa.

Latviju no senlaikiem apdzīvojušas dažādas tautas. Mēs esam dažādi. Tautu kultūras skaistums mūs vieno.

Paldies skolotājai Gaļinai Murtazinai un skolas bibliotekārei Svetlanai.

Kokinai.