Oktobris “Pārdaugavā”

IMG_20160906_131100

Sveiciens visiem pašā rudens plaukumā! Kā zināt, kad tiešām ir iestājies rudens? Kad arī bibliotēkas telpas rotā krītošas lapas, lietus mākoņi, ozolzīles, dzērves un pat eži.
IMG_20160906_131333

Septembrī “Pārdaugavā” strauji izjutām, ka sākušās skolas gaitas – brīžiem bibliotēkā šķita tik klusi…  Bet tas nekas, jo šeit vienmēr atrodas, ko darīt!

Piemēram, visa septembra mēneša garumā norisinājās balsošana “Vasara pret ziemu. Ko izvēlies TU?” (ar 7 balsu pārsvaru uzvarēja vasara).

Lai viens otram palīdzētu iejusties jaunajā mācību gadā, dalījāmies ar lietām, kas mums skolā patīk, piemēram, klases audzinātāja, ekskursijas, klases vakari un starpbrīži. Ar labām lietām taču ir jādalās :)!

Bibliotēkā notika arī dzejas rakstīšanas pasākums, spēle par vecvārdiem un sapņu ķērāju izgatavošana.

Ko no “Pārdaugavas” sagaidīt oktobrī?

Oi… Bibliotēkā “Pārdaugava” īpaši daudz pasākumu notiks brīvlaika nedēļā un, ja vēlies apmeklēt visus pasākumus, labāk pieraksti gan datumu, gan pulksteņlaiku!

Pirmajā brīvlaika dienā 24. oktobrī plkst. 15:00, kā jau iepriekš esam darījuši, veidosim origami vardes, bet, lai pasākumu izvērstu jautrāku, rīkosim vardīšu lēkšanas sacensības pasākumā “Vardes vieglatlētes”.

Uzreiz pēc kārtīgas sportošanas varēsim atpūsties kino pēcpusdienā plkst. 16:00.

25. oktorbī plkst. 15:00 veidosim sapņu ķērājus. Kurš gan negrib naktī sapņot tikai labus sapņus? Uzreiz pēc pasākuma kopīgi pavadīsim laiku kino pēcpusdienā.

26. oktobris ir spodrības diena, tādēļ bibliotēka lietotājiem būs slēgta.

Bet varēsim tikties 27. un 28. oktobrī plkst. 16:00 vēl divās kino pēcpusdienās.

Ja ieradīsies bibliotēkā brīdī, kad nenotiek pasākumi, varēsi uzzīmēt savu komiksu, jo tieši brīvlaika nedēļu “Pārdaugavā” mēs pasludinām par “Superkomiksu nedēļu”!

Visu mēnesi darbosies balsošana par diviem ļoti populāriem supervaroņiem “Supermens pret Betmenu. Ko izvēlies TU?”

Un tā pat kā augustā, arī oktobrī būs iespējams ieteikt savu mīļāko grāmatu citiem. Kāda ir tava mīļākā grāmata?

Bibliotēkā apskatāmas arī interesantas izstādes:

Visu oktobri pirmsskolas vecuma bērniem izstādes par ābecēm un visu, kas saistīts ar mežu.

IMG_20161003_110303

IMG_20161003_110232_1

Jau vecākiem bērniem izstāde par godu U. Ausekļa 75 gadu jubilejai, izstāde ar rokdarbu grāmatām radošām nodarbēm rudens vakaros.

IMG_20161003_110435_1

IMG_20161003_110532

Izstāde par mūziku, jo mūzikas valodu saprot visi (1. oktobrī Starptautiskā mūzikas diena) un Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatu izstāde.

IMG_20160906_131158

Uz tikšanos oktobrī! Ar prieku gaidīsim tieši Tevi RCB filiālbibliotēkā “Pārdaugava”!