Apsveikuma kartītes Svētku dienai

Saulaino dienu bibliotēka aicina uz izstādi “Svētku diena”.

Izstādē apskatāmas mākslinieces Aigas Garančas radītās apsveikuma kartītes.

Aiga domā:

“…Svētku diena ir tad, kad dāvināt un kad saņemat prieku, sirsnību un mīlestību…

Savas izjūtas es ielieku zīmējumos. Zīmēšana ir mans sirdsdarbs. Un mani zīmējumi ir kā manas sirds nospiedumi.

Un, kad jūs manis zīmētajās kartiņās ierakstāt savu mīlestību, tās kļūst īpašas arī jums un jūsu mīļajiem…”

Aigas kartītes pārsteidz ar oriģinālo smalko zīmējumu, domas skaidrību un humoru. Īpašā svētku sajūta, ko rada izstāde, aptur ikdienas skrējienu, bibliotēkas apmeklētājs apstājas, ieskatās, izlasa un priecājas. Daudzi apmeklētāji stāsta, ka viena vai otra kartīte “dzīvo” viņu mājās un svētkos saņemta no mīļa drauga vai radinieka.

Apsveikuma kartītes ar Aigas radīto sirds siltumu dzīvo savu dzīvi!

Paralēli kartīšu zīmēšanai Aiga ir lieliska māmiņa trim bērniem, un sava laika organizēšana, iespējams, tagad māksliniecei ir visgrūtākais. Laiks, kuru viņa pavada ar saviem bērniem, Aigai ir ļoti svarīgs. Neskatoties uz lielo aizņemtību, viņa 14.oktobrī piekrita bibliotēkā novadīt radošo darbnīcu, kurā rādīja un stāstīja, kā top kartītes. Darbnīcu Aigai palīdzēja vadīt meita Petra un dēls Žaks. Petra vēlāk atzinās, ka izstādē pamanījusi vēl neredzētas mammas zīmētas kartītes. Un Petra saskaitījusi, izstādē ir 150 mammas zīmēti apsveikumi!

Aiga aicināja sanākušos bērnus zīmēt savas kartītes un radošā atmosfērā tapa brīnumskaisti apsveikumi draugiem, ārstiem un medmāsiņām. Tie tika rotāti ar zvaigznītēm, kustīgām actiņām, atlasa lentītēm.

Ja vēlies aplūkot izstādi, to vēl vari pagūt līdz šī mēneša beigām!

Atceries, skolas rudens brīvlaiks ir no 24.-28.oktobrim. Bibliotēka Tevi gaidīs darbdienās no 9.00 -16.00 ( izņēmums 26.oktobris- Spodrības diena)

Bibliotēka piedāvā īpaši atlasītas grāmatas, kurās varēsi smelties idejas kartiņu izgatavošanai.