Loading Pasākumi

« Visi tuvākie Pasākumi

  • Šis pasākums jau ir noticis.

Lilijas Berzinskas grāmatas atvēršanas svētki

17/10/2018 @ 07:00 - 08:00

17. oktobrī, plkst. 10.00, Rīgas Centrālajā bibliotēkā notiks Lilijas Berzinskas jaunās grāmatas “Skelets skapī” atvēršanas svētki.
Sīkāka info sekos.

Par jauno daiļdarbu: “Pirms diviem gadiem iznākušajai Lilijas Berzinskas grāmatai “Lamzaks meklē Lamzaku”, kas bija nominēta Latvijas Literatūras gada balvai, nu ir tapis turpinājums. “Skelets skapī” atkal ļauj satikties gan ar žiperīgo Sipriki, lādzīgo Lamzaku un ēdelīgo Krakānu, gan ar racionālo domātāju Acaini un vientulības cienītāju jūras ezi Boiku, taču jūrmalas ciema iedzīvotāju saime tagad ir kļuvusi krietni kuplāka. Lasītājam tiek prieks iepazīt jūras braucēju Vilku un sen zudušajam draugam uzticīgo kurmi Migriki, Puskuitalu, kura meklē savu otru pusi, negausīgo Plikadīdu un Ūdensmērītāju, kurš nemitīgi tiecas pēc kāda mērķa, un vēl citas būtnes – maigas, apcerīgas, draiskas, smējīgas un aizdomīgas. Un, kā jau dzīvē gadās, katrai ir savs skelets skapī.

No Lilijas Berzinskas pasakām aumaļām pludo sirsnība un mīļums. Viņas varoņi nemēģina atrast laimi, savelkot mugurā piecus mēteļus. Viņiem vienmēr ceļā ir kāda palīdzīga roka vai draudzīgs plecs, un tā, pēc Sipriki domām, ir vislabākā sabiedrība miglas vērošanai. Vai pasaules gala sagaidīšanai. Vai vēlmei palikt mūžīgajā tagadnē.”
Gundega Blumberga

Grāmatas mākslinieces Lilija Berzinska un Katrīna Vasiļevska

Informācija par pasākumu

Datums:
17/10/2018
Sākums:
07:00 - 08:00
Pasākuma kategorijas:
, ,
Pasākuma filiāle: